Ke konci července se uskutečnil kemp, sportovní spoustředění a vyrazili jsme trénovat s celou naší partou do Krkonoš za čerstvým vzduchem přírodou a klidem. Především ale posunout své sportovní schopnosti, zlepšit techniku a kondici  každého jedince a odejít z ruchu měst.

Každý den jsme museli být nastoupeni, a připraveni na ranní běh již v 7:45 hod, když jsme se sešli všichni vyběhli jsme do Harrachovských lesů či podél řeky. Každý den byl jiný trénink. Jeden den jsme běhali sprinty na sjezdovce, později okuhy kolem, či dlouhé tratě až za město.

Po náročném běhu následovala vydatná snídaně, krátký odpočinek a poté dopolední trénink techniky a lehce kondice. Po tréninku jsme se šli naobědvat a následovat polední klid. Kdy jsme první dny objevovali město a okolí, ale po půlce týdne jsme byli vděčni za každou minutu co jsme mohli využít pro regeneraci v ledové Mumlavě, kam jsme se chodili otužovat, či krátkému odpočinku na pokoji s kamarády. Pak přišel další trénink, který byl náročnější na kondici. Trénovali jsme boxerské údery, lapování i lehký sparing. Poté večeře a večerní promítání, kdy nám Petr Khru Macháček pouštěl videa úspěšných bojovníků a společně jsme rozebírali techniky boje a následně jsme se druhý den snažili napodobovat večerní studium.

Celkově kemp byl opravdu skvěle investovaný čas a těch 7 dní jsme si všichni náramně užili. Vrátili jsme se domů opět silnější.

2 Comments

  • Ashley Moore
    Posted 15. 1. 2019 13:33 0Likes

    This is a great site for all sport lovers. Thanks for the updates!

  • Charles Martinez
    Posted 15. 1. 2019 13:36 0Likes

    I appreciate quality design combined with with professional development

Comments are closed.