O hanumanu

Víc než jen tělocvična

Hanuman Gym je první oficiální škola bojových sportů v České republice, kdy Petr Khru Macháček jako první začal s výukou již v roce 1991 vychoval mnoho mistrů světa, Evropy i republiky a také najvyšší počet již slavných trenérů známých gymu jako například Spejbl gym, Jet saam gym, Lanna gym, Ktso, Reinders MMA team, BT gym a TKBC gym.
Hlavní vizí Hanumanu je nikdy se nevzdávat, nikdy neustupovat a jít tvrdě dopředu ať už ve sportu či v osobním životě a dosahovat svých stanovených cílů a hlavně mít radost z boje, radost ze života.
Hanuman Vás povede ke sportovním úspěchům, ale i duchovní cestou tím správným směrem pokud budete pozorně naslouchat. Můžete u nás trénovat jen rekreačně, naplnit své sportovní ambice v zápasech v ringu, nebo kleci, či se můžete stát legendou. U nás jste vítáni. Stačí pouze přijít a to jak to bude dál je už jen na Vás.

novinky

Poslední novinky

Letní kemp 2020

Ke konci července se uskutečnil kemp, sportovní spoustředění a vyrazili jsme trénovat s celou naší partou do Krkonoš za čerstvým vzduchem přírodou a…